Home » Hírek » Betlehemezés az idősek klubjában

Betlehemezés az idősek klubjában

 

Óvodánk életében már hagyomány, hogy az adventi időben ellátogatunk a XXII. kerületi Önkormányzat Szociális Szolgálatának Anna utcai Idősek Klubjába, ahol az idős emberek különböző szabadidős programokon vehetnek részt, beszélgetnek, együtt töltik napjaikat.

Idén a Katica nagycsoportosok kedveskedtek Betlehemes játékkal az időseknek. Mindannyiunk számára megható volt az együtt töltött rövidke idő, a gyermekek műsora, valamint külön élményt jelentett, hogy az idősek is készültek énekkel, verssel. Újra jó érzés volt örömöt okozni, látni a gyermekek és az idősek arcát a szeretet ünnepéhez közeledve.

Hart Zsuzsanna

Képek: Betlehemezés az idősek klubjában

_DSC0651b

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.