Home » Hírek » Őszi oviszépítő napok

Őszi oviszépítő napok

Óvodákban már hagyománnyá vált az „oviszépítő nap”, melyet évente kétszer, ősszel és tavasszal tartunk. Idén ősszel a tavalyi szeszélyes időjárásból okulva a szeptember 26-30-i hétre terveztük, bízván abban, hogy lesz részünk derűs napokban is. Az időjárás szerencsére kegyes volt hozzánk, így a hét első napjaiban a gyermekek által hozott árvácskákkal tudtuk díszíteni az óvoda udvarát. A gyerekek az óvodapedagógusok és a dajkák segítségével ültették el a virágokat a cserepekbe, virágládákba és az udvarokra. Voltak, akiknek az ültetés nem jelentett újdonságot, szinte már-már rutinszerűen végezték. Aki ebben kevésbé volt gyakorlott, elleshette társaitól, vagy segítséget kapott a felnőttektől. A gyermekek nagyon szívesen részt vettek a közös tevékenykedésben, és később büszkén nézegették munkájuk gyümölcsét, a virágokkal díszített, színes óvodaudvart.

Soha Eszter

Képek: Őszi oviszépítés  

_DSC0051b

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.