Home » Hírek » Karácsonyi “csoda” az óvodában

Karácsonyi “csoda” az óvodában

 

Az ünnepre való készülődés tetőpontja a karácsonyi ünnepély volt az óvodában, amit december 19-én tartottunk.

Reggel minden gyermek ünneplőben érkezett, nagy izgalommal várták az angyalt. A nagy csoportosok egy nagyon színvonalas, igényes Bethlemi játékot adtak elő. Ezt követően megszólalt az angyal érkezését jelző csengettyű a másik teremben. Átmentünk a másik terembe ahol a gyönyörűen feldíszített karácsonyfa állt. Körülállták, s minden csoport énekelt dalokat, amit egyéni motiválásunkra lelkesen tanultak, és elmondták verseiket, ami közösségi érzésünket erősítette. Hatalmas csillagszórókat gyújtottak meg az óvónők, közben énekelt mindenki. Nagyon jó érzés járta át kis szívüket, jó volt látni a csillogó gyermekszemeket. Remek ajándékokat kaptak a csoportok, melyeket mindenki a saját termébe bontogathatott, s játszhattak velük. Lehetőséget adtunk ez alkalommal is, hogy az SZK képviseletében a szülők is betekintést nyerjenek az általuk is támogatott eseménybe.

Minden évben ez egy igazi Karácsonyi csoda…

Karácsonyi képgaléria itt elérhető!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.