Home » Hírek » Hagyományos “Adventi hangversenyünk”

Hagyományos “Adventi hangversenyünk”

 

Ezt a varázslatos időszakot a hagyományainknak megfelelően a december 5-ei Adventi hangversennyel nyitottuk meg. Szülők és gyermekek egyaránt hivatalosak voltak az eseményünkre. Rengetegen összegyűltünk erre a nagyon színvonalas előadásra, amit régi óvodásaink, művészeti iskolás növendékek adtak elő.Ezt követően a középső csoportos gyermekeink verselték el Adventi gyertyagyújtogató versüket, és felgyulladt az első gyertya a hit lángja. A nagycsoportosok egy kis gyertyatánccal kedveskedtek az egybegyűlteknek.

Így kezdtünk el készülni az ünnepre, díszbe öltöztetni a szívünket a Karácsony ünnepére…

Eseményünk képekben ITT!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.