Home » Hírek » Campona játszóházban voltunk

Campona játszóházban voltunk

 

Többszöri látogatásunk a nagycsoportosainkkal a Campona játszóházba rendkívül nagy élményt jelentett számukra. Ezek alkalmával megismerkedhettek a mentők, a tűzoltók, rendőrök külső jegyeivel, foglalkozásuk fontosságával, jelentőségével játékos interaktív módon. A gyermekek nagyon élvezték ahogy egy-egy sérült plüssállatkát „vizsgálhattak, gyógyíthattak”. A szerencsések felpróbálhatták a tűzoltók munkaruháját, mindenki végigjárhatta a kialakított Kresz pályát a választott járművével. Mindezek után önfeledt, vidám játék következett a játszóház játékai között.

A lehetőséget köszönjük!

Képek ezen a linken elérhetők!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.