Home » Hírek » Kicsik nagyok készültek, Befogadó napra összegyűltek!

Kicsik nagyok készültek, Befogadó napra összegyűltek!

 

A hagyománnyá vált “Befogadó nap” -unkra már nagyon készültek a kiscsoportosaink, illetve középső -, és nagy csoportos gyermekeink is. Amellett, hogy minden csoport készült valami finomsággal, üdítő, sütemény, az elmaradhatatlan paprikás krumpli is nagy sikert aratott, amit a kiscsoportos szülők főztek az óvodaudvaron. A színvonalas zenei előadás előtt és után – amit a korábbi Óvodásaink tartottak – gyermekeink szülei – családtagok, testvérek is – közelebbről, fesztelenebb hangulatban tudtak ismerkedni, beszélgetni.

Úgy érzem ez az örömteli programunk is közelebb hozta egymáshoz a kicsiket és nagyokat egyaránt, igazi közösségépítő ereje van évről-évre.

Hangulatképek IDE kattintva elérhetők!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.