Home » Egyéb » Farsang

Farsang

 

20210211_103318

A télűző farsangi mulatságunk örömteli hangulatban zajlott. Az előkészületeket is nagyon élvezték a gyerekek. Mindennap számon tartották, hogy még mennyit kell aludni farsang mulatságig. Elérkezett a várva- várt nap, mindenki szebbnél- szebb jelmezbe öltözött. Idén sok volt a házi készítésű, ötletes jelmez, ahol a legtöbb szülő még a fenntarthatóságot is szem előtt tartotta és úgy készítette el gyermeke jelmezét ( átalakított kinőtt ruha, kartondobozok, régi anyagok stb.). Számunkra ezt nagy öröm volt látni, hiszen nagyon fontosnak tartjuk az újrahasznosításra és a fenntarthatóságra nevelést. Ezt az igyekezetet még apró kis ajándékkal is jutalmaztuk.

Köszönjük szépen a kreatív és szép jelmezeket, a gyermekek büszkén viselték azokat és elmesélték a készítési folyamatokat.

https://drive.google.com/drive/folders/1JQV6L60_183LDWQ29X7KiXnHML7V1T7I?

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek. 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.