Home » Egyéb » A karácsony akkor szép..

A karácsony akkor szép..

IMG_20201217_110952

A gyermekeket reggel a csoportban szépen feldíszített, kivilágított fa fogadta, melyet ők örömmel nézegettek. A hagyományokhoz híven idén is összegyűltünk az egyik teremben és a nagycsoportosok előadták a karácsonyi műsorukat. Ez idő alatt az “angyalok” szorgoskodtak a termekben. A műsor végén mindenki visszatért a szobájába, ahol ünnepi asztal, a fa alatt pedig sok-sok ajándék fogadta a visszaérkezőket. A gyerekek rögtön megnézték a játékokat, majd elfogyasztották a finom süteményeket. Szeretetben, meghittségben telt el ez a nap. Délután a gyerekek élményekkel telve térhettek haza, kezükben a szüleiknek készített ajándékokkal.

Áldott Békés Ünnepeket kívánunk itt is minden kedves családnak!

A képeket és a videót  az alábbi linken lehet megtekinteni.

https://drive.google.com/drive/folders/1Jf1B0QuUwJVJIO7pPSG68A2DCCxBhxvk?usp=sharing

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.