Home » Egyéb » Pályáztunk és nyertünk

Pályáztunk és nyertünk

Társasjátékozás

Idén részt vettünk egy pályázaton, amit a Humusz Szövetség hirdetett meg.  Óvodánkban már 3. éve komposztálunk, ezért azt találtuk ki, hogy készítünk egy társast a “Komposztünnepre”. A közösen készített társasjáték nagyon tetszett a gyerekeknek a szabályokat  már színezés közben elsajátították. A komposztálás fontossága a játék során tudatosult bennük.

A pályázati munkákkal külön díjat nyert az  óvoda. Izgatottan várjuk, hogy mi lehet az (januárban fogják postázni).

Részletek:https://humusz.hu/hirek/komposztunnep-2020-eredmenyek-es-osszefoglalo/27388

Komposzt mester

 Társasjáték színezéseRostálásPajor megfigyelése

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.