Home » Hírek » Nagycsoportosok búcsúztatása

Nagycsoportosok búcsúztatása

Kedves szülők!

Az iskolába készülő gyerekek búcsúztatására augusztus 27-én, csütörtökön kerül sor. A járványhelyzetre való tekintettel műsorral nem készülünk, a gyerekek énekelve járják majd körbe az óvodát. Az ünnepségen csak a ballagó gyermekek, és az ő szüleik, testvéreik vehetnek részt. A családtagok csak az óvoda udvarán tartózkodhatnak az alkalom teljes ideje alatt. A ballagást egy kis közös beszélgetéssel zárnánk, melyre kérjük a szülők segítségét édes vagy sós süteménnyel, innivalóval.

Kezdés: 16:00

Tisztelettel kérünk mindenkit, hogy a búcsúztatásra az előírásoknak megfelelően, maszkban érkezzenek.

Szeretettel várunk mindenkit!

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.