Home » Hírek » Tavaszi sportversenyek

Tavaszi sportversenyek

Ez év tavaszán is részt vettünk óvodás gyermekeinkkel a hagyományos kerületi tavaszi sportversenyeken.

Elsőként az óvodás sportverseny került megrendezésre a Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola tornatermében, ahol a Teknős-, Pillangó- és Aranyhalacska csoportokból került ki válogatott csapatunk, akik óvodánkat képviselték.

Májusban a Hófehér fóka tanuszoda rendezte „Fókaolimpia” óvodás úszóversenyen a Teknős- és Aranyhalacska csoportos gyermekeinkből felállított csapat vett részt szép eredménnyel. Szűcs-Makay Luca 4. helyezést ért el egyéni hátúszó lábtempó versenyszámban.

A Duatlon-on nyolc gyermekünk vett részt az 5-6-7 évesek köréből. A gyermekek sokat készültek a versenyre, amikor tehették, kerékpároztak az óvodaudvaron, és délután a játszótereken. Urbán Zalán Pillangó csoportos óvodásunk harmadik helyezést ért el a futamában.

Gratulálunk minden résztvevő gyermeknek!

Képek:
Úszóverseny a Hófehér fóka tanuszodában
Duatlon 2019

dav

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.