Home » Hírek » Kerületi sportverseny

Kerületi sportverseny

Az idei évben is részt vettünk az óvodás gyermekek részére szervezett játékos sportversenyen. A XXII. kerületi Egyesített Óvodát összefogó sportrendezvényhez a Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola biztosította a tornatermet, a szervezést és lebonyolítást a Rózsakert tagóvodának köszönhetjük.

A verseny előtt sorsolással dőlt el, hogy az egyes óvodás csapatok kivel versenyeznek a fordulókban, és melyik pályán. Zenés bemelegítő torna után következett a verseny.

A Tündérkert óvoda válogatott csapatát öt gyermek képviselte a Teknős-, kettő a Pillangó-, és egy az Aranyhalacska csoportból. Bár sokadikak lettünk, a kilencedik helyezést értük el, de gyermekeink örömmel, izgalommal vettek részt, kárpótolta őket a kapott ajándék, az üdítő és gyümölcs. A következő napokban örömmel vették birtokukba a játékokat.

Gratulálunk a résztvevőknek!

Képek: Sportverseny Rózsakerten

 

 

_DSC2370b honlap

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.