Home » Hírek » Kirándulás a Fővárosi Állatkertbe 2016. április 21.

Kirándulás a Fővárosi Állatkertbe 2016. április 21.

Április 21-én óvodánk minden csoportja kirándulni ment az Állatkertbe. Nagycsoportosainkat főleg az ősemberek világa érdekelte. Nagyon sok, az ősember életmódjával, a tűzgyújtással, halászattal, vadászattal, kapcsolatos ismerettel rendelkeztek. Egymásnak is büszkén adták át tudásukat, tőlünk csak a megerősítést várták. Kiemelt figyelemmel követték a víz alatti világ történéseit, élővilágát. Igen hosszú, két és félórás állatkerti tartózkodásunk kikapcsolódását, erőpróbáját a játszótéren eltöltött idő jelentette. Egymásra figyelve, felszabadultan, örömteli játékkal és egy nagy sétával fejeztük be a délelőttöt.

DSCN3176 DSCN3166 DSCN3140 DSCN3138 DSCN3123 DSCN3120

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.