Home » Hírek » Karácsonyi barkácsdélután

Karácsonyi barkácsdélután

karácsony4_kicsi

Amikor az ovisokkal együtt körbeálljuk a feldíszített fenyőágakat, énekszó és meghitt hangulat uralkodik a csoportokban. Aztán a gyerekek nagy örömére, megnézzük, mi került a fa alá, mindenki boldogan nézegeti, próbálgatja az új játékokat. Ebbe az örömbe láthatnak be a szülők ezen a délutánon, ilyenkor mi óvónénik készülünk kis barkácsolnivalóval, de sokan közösen játszanak, vagy csak beszélgetnek, ismerkednek egymással, gyermekeik barátaival, mindennapi életterével.

A gyerekek nagy boldogsággal, örömmel és kedvvel készítenek minden évben ajándékot szüleiknek, amit egy versike, vagy ének elzengése után át is adnak a boldog szülőknek.

Nagy öröm és megtiszteltetés részt venni egy kisgyerek ekkora örömében és szeretetében, mert a gyerekek nem fukarkodnak ám. Nagy szeretet van bennük, amit sokan könnyen kimutatnak, kevesebben nehezebben, de mindenképpen megmutatják nekünk, azt ami legbelül lakik.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.