Home » Hírek » Mikulás

Mikulás

mikulás

A folyosó “piros ruhába” öltözött.

A gyerekek izgatott suttogása hallik.

Mikulásos énekek szűrődnek ki a csoportszobák ajtaján.

Mikulásos színezőkkel és rajzokkal telnek a mappák.

A gyerekek idén is nagyon várták már a Mikulást.

Pénteken 9 órakor elkezdte hálás feladatát, nálunk is járt a Mikulás. Minden csoportot meglátogatott, szívesen nézegette a neki készített rajzokat, örömmel vett a készült süteményekből, sztorizott a rénszarvasokról és a manókról. Éééés: nagyon megdicsérte a gyerekeket! Mindenki nagyon örült a látogatásnak :)

Ezen a délelőttön, mi óvónénik is meglepetéssel készültünk a gyerekeknek. A Mikulás kesztyűje című bábműsort és egy Mikulás várós mesét adtunk elő nekik a tornateremben, és éppoly hálásan fogadták, akár a Mikulást! Köszönjük!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.