Home » Egyéb » Adventi hírnök… és Mikulás

Adventi hírnök… és Mikulás

 

20201204_092830

Múlt héten elkezdtünk készülődni az ünnepekre, minden csoportszoba ünnepi “ruhába” öltözött. A gyermekek is sokat segítettek, közösen is készítettünk díszeket. December 1-én elkezdtük kibontani az adventi kalendáriumos kis csizmákat, mindennap 1 vagy 2 gyermek húzhatott ajándékot. Ezt a gyerekek nagy izgalommal várták, hogy vajon az adott napon ki fog húzni.

December 4-én a hosszas várakozás és készülődés után eljött az óvodánkba a Mikulás. A előírásoknak megfelelően jártunk el, idegen nem jött be az óvodába, hanem az egyik munkatársunk vállalta el a szerepet és még maszkot is húzott, hogy a “manóknak” nehogy haza vigyen bármiféle betegséget, mert akkor nem tudnak dolgozni a “Mikulás gyárban”. Nagyon jó hangulat volt az óvodában, minden csoportba ellátogatott, ahol a gyermekek nagy örömmel és egy-egy verssel, énekkel fogadták a Mikulást. A szép előadást ajándék koronázta meg.

A készülődés pillanatait és a jó hangulatot bemutató képeket az alábbi linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/drive/folders/1yEoBqX5TFD8cZkiKrD1zP0wZWxg9Qxgn?usp=sharing

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek. 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.