Home » Egyéb » Karácsonyi kézműves délután

Karácsonyi kézműves délután

20191213_162919 (2)

Óvodánkban idén is  karácsonyi kézműves délutánt rendeztünk. December 13-án a szülők  gyermekeikkel közösen készíthettek a karácsonyi ünnepkörnek megfelelő tárgyakat. Péntek délutánra vártuk az alkotni vágyó szülőket, testvéreket, hogy közösen készülődjünk a karácsonyra.

Minden csoportban mást lehetett alkotni a csoport életkorának megfelelően pl. asztaldíszt, mécsest, termésfüzért, angyalkát, karácsonyfadíszt. Az egyik csoportban még Luca búzát is vetettek. A szülők és a gyerekek lelkesen készítették el a különböző díszeket. A karácsonyi illatok és a közös éneklés hatására a termeket meghitt hangulat lengte be.

A képeket ezen a linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/open?id=1g7CEW_CACSdKXDaHSNa4hR83FfsM2XH0i9

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.