Home » Egyéb » Márton nap

Márton nap

20191111_171219-2

Óvodánkban idén ismét Márton napi lámpás készítésre hívtuk a szülőket. A hangulat már reggel megvolt az  óvodában, mert  idén is ellátogatott a két liba az óvodába.  A családias hangulatot elősegítettük libazsíros kenyérrel és meleg teával. A szülők a gyerekeikkel közösen elkészítették a lámpásokat, melyeket ki is próbálhattak egy kellemes esti séta során. Az óvónőkkel együtt vonultak az óvoda környékén énekelve,  lámpással a kezükben. Egy nagyon jó hangulatú délutánt tudhatunk magunk mögött.

A képeket az alábbi linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/open?id=1GbgAHzQsaHfrSiEuXr113VFXWVJpkA6_

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.