Home » Egyéb » Tökfaragás

Tökfaragás

20191025_165718

A tökfaragás napját megelőzve már napokkal ezelőtt a csoportokban a gyerekek ráhangolódtak a nagy eseményre, mely során sok mutatós alkotás készült a szorgos kezek alatt.

A tökfaragás napján, a szülőkkel közös munka délutánon különböző méretű, fajtájú tökökkel lepték meg a gyerekeket az óvodában. Lelkesen faragták a tököket, kikérve gyermekük véleményét. Az óvodát belengte a finom sütőtök illata, a dadus néniknek köszönhetően mindenki megkóstolhatta a sült finomságot. A tökfaragás mellett érdekes játékok is várták a szülőket, gyerekeket.

A tökfaragó délután jó hangulatban telt, a gyerekek és szüleik jól érezték magukat, rendkívül sokféle ötletes töklámpás készült, melyeket örömmel vittek haza a családok.

A képeket az alábbi linken lehet megtekinteni:

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek.

Vélemény, hozzászólás?