Home » Egyéb » Termésgyűjtés és felhasználás a Rigó csoportban

Termésgyűjtés és felhasználás a Rigó csoportban

kép4

Az ősz eleje a közös termésgyűjtés időszaka, amikor a gyermekek megtapasztalhatják az őszi természetben bekövetkező első változásokat. Sétánk alkalmával is nagy izgalommal figyelték a fákat, a fák alatti füves, árkos területeket. Bizony nagy volt az öröm, mikor ráleltek az első gesztenyékre, majd fáradhatatlanul gyűjtötték be azokat kosarainkba. A közösen és a szüleik segítségével gyűjtött termések, levelek vizsgálgatása, a belőlük készített képek és figurák, a velük történő verselések segítették a természet megismerését és megszerettetését.

A képeket az alábbi linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/open?id=1BTVQB0tb8lrJsDR6nHC0_xTQ5jO0NHbC

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek

 

 

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.