Home » Egyéb » Prevenciós program a Campona játszóházban

Prevenciós program a Campona játszóházban

IMG_20190607_101455

2019.06.07-én a Campona játszóházba mentünk el a Fecske és a Gólya csoportos gyerekekkel. A Magyar Vöröskereszt elsősegély oktatásában vettünk részt. Egy kedves fiatal hölgy megmutatta egy bábun az újraélesztés módját, amit a gyerekek szintén kipróbálhattak. Megbeszélték a segélyhívás menetét és a teendőket a segítség érkezéséig. Tudatosítottuk, hogy adott esetben egy gyerek is képes segíteni, ha tudja, mit kell tennie, ezért a segélyhívó számát is gyakoroltuk. A bemutató végén a játék következett, amiben alaposan elfáradtak.
Hálásak vagyunk a lehetőségért, hogy ismét egy tartalmas délelőttöt tölthettünk a játszóházban!

A képeket ezen a linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/open?id=1LudJsLv9N_WoXtKbxMvZMVnVDKrOyhuM

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek. 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.