Home » Egyéb » Rigók a Kamaraerdőben

Rigók a Kamaraerdőben

20190601_110414

Kis csapatunk lelkesen indult a fennsíkról a Kamara erdei nagy rétre. “Túránk”közben jókat szippantottunk a friss erdei levegőből, hallgattuk a madarak csiripelését,  “kincseket” gyűjtöttünk s közben ismerkedtünk az erdő élővilágával. A réten kis pihenő és eszem-iszom után jókat játszottunk, papírsárkányokat eregettünk. Vissza utunk elején -fáradtságukkal mit sem törődve- a gyermekek megmászták a nagy farönk kupacot is. Mindannyian egy vidám erdei együttlét emlékével tértünk haza.

 

A képeket ezen a linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/open?id=1LzziDYRoo9aJsnXtnRlGSxW9lULmx_LX

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek. 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.