Home » Egyéb » Gólyák a Campona játszóházban

Gólyák a Campona játszóházban

20190523_103136

A közelgő gyermeknapra készülve a Gólya csoport a Campona játszóházba látogatott. A mozgásos játékok birtokbavétele előtt egy kedves rendőr bácsi beszélgetett a gyermekekkel a közlekedés szabályairól, melyeket aztán a mini KRESZ-pályán is bemutathattak. A gyerekek többsége nem járt még a játszóházban, így nagy lelkesedéssel próbálták ki a csúszdákat, körforgókat és egyéb játékokat. Hatalmas élmény volt számukra, amit az elkészült képek is kiválóan tükröznek.

 

A képeket ezen a linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/open?id=1n5nvKz6gglNep3MbsnLQuHidObxhzqX1

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek. 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.