Home » Egyéb » Madarak és Fák Napja

Madarak és Fák Napja

20190508_100932

A Madarak és Fák napja alkalmából meghívtuk óvodánkba Farkas Ádámot, a Budakeszi Vadaspark munkatársát, aki egy interaktív foglalkozást tartott a gyermekeknek.  Sok ügyességi játékon keresztül mutatta be a madarak és a fák fontosságát, kapcsolatát és miképpen ápolhatja, védheti őket az ember. Rengeteg szemléltető eszközzel próbálta közelebb hozni a témát. Az izgalmas játékok végén két kacagó gerlét is megfigyelhettek a gyermekek.

A programról Tv felvétel is készült:

A képeket ezen a linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/drive/folders/1uqZLoTwc-LeQTJY97w1oN_WahFmTbOVZ

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek. 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.