Home » Egyéb » Föld napja- virágültetés

Föld napja- virágültetés

20190425_101408

Óvodánkban már évek óta hagyomány, hogy a szülőkkel közösen emlékezünk meg a Föld napjáról. Idén is közös ültetésre, udvarszépítésre hívtuk a szülőket, mert úgy gondoljuk, ha a szülővel  együtt ülteti el a virágát a gyermek, annak örül és utána gondozza, vigyáz rá. A gyermekek és szüleik megkeresték a megfelelő helyet a magukkal hozott növényeknek, majd elültették, meglocsolták. Az óvoda udvara a sok virágtól és a sok mosolygó arctól még szebb lett.

Délután a gyermekek újra megnézték az elültetett növényeiket,  néhányan meg is locsolták azokat.

A szülőknek még egyszer köszönjük lelkes közreműködésüket.

A képeket ezen a linken lehet megtekinteni.

https://drive.google.com/drive/folders/1Dcv_WW_sUUmJi9NwbyD0IHO_QJ_Cws2A

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek. 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.