Home » Egyéb » Könyvtárba látogatott a Fecske csoport

Könyvtárba látogatott a Fecske csoport

IMG-bc21078de6e0bca87e1fc1fe0d7c171d-V

2019. március 8-án a Nagytétényi Könyvtárba látogattunk el a Fecske csoporttal Magyaródi Ágnes, a könyvtár vezetőjének hívására. Rövid kötetlen beszélgetés után emlékeztetett a nemzeti ünnepünkre, és pár szóban ismertette az 1848-49-es eseményeket. A gyerekek felpróbálhattak korabeli hadi öltözetet a hozzátartozó menetfelszereléssel. Johanna, a könyvtárosunk lánya Kossuth-nótákat hegedült, amit a gyerekek ámulattal hallgattak, majd közösen el is énekeltük a dalokat. Miután körbemeneteltünk a polcok körül, az emeleten barkácsoló tevékenység várt a csoportra: nemzeti színű tulipánt készíthettek a gyerekek. Természetesen a könyvtár szerepéről is szó esett, és hosszú ideig nézegethették az érdekes könyveket a nagycsoportos óvodások.

Köszönjük a lehetőséget!

A szülők beleegyezésével készült és feltöltött képeket ezen a linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/drive/folders/1szF-wQj24l1KnsLc7mSo0TBZzJ479chQ

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.