Home » Egyéb » Itt a farsang áll a bál…

Itt a farsang áll a bál…

OCI_1600

Idén is igazán örömteli mókás és vidám hangulatban zajlott a szokásos télűző farsangi mulatságunk. Már az előkészületek is sok vidámságot okozott  gyermekeknek. Élvezték a télűző kereplők, csörgők, botok zajkeltését, a mókás álarckészítést, a csoportszobák vidám farsangi díszítését. A mulatság napján hol nevetve, hol vidám rácsodálkozással fogadták jelmezbe öltözött társaikat és jót mulattak a felnőttek jelmezein. A vidám versengések és az önfeledt táncolás egyre fokozták a hangulatot. Kis pihenő után természetesen még délutánra is maradt a jókedvből.

A képeket ezen a linken lehet megtekinteni:

https://drive.google.com/open?id=1xOb-1JPWwXozKuY0N2PMOcv6oU3NSEfH

 

A szülők beleegyezésével kerültek fel a képek. 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.