Home » Hírek » Farsang 2020

Farsang 2020

2020. 02. 12-én hosszas várakozás után elérkezett a farsangi mulatság ideje óvodánkban. A gyermekek már napokkal előtte beszélgettek arról, hogy ki minek fog öltözni. Volt, aki szívesen elmesélte, hogy milyen jelmezt ölt magára, azonban akadt olyan is, aki inkább titokban tartotta és senkinek sem árulta el.

Az óvodapedagógusok minden csoportban más és más játékokkal készültek a gyermekeknek: seprűtánc, papírtánc, ügyességi- és lufis játékok, székfoglaló, jelmezbemutató, sorversenyek és még sok-sok szórakoztató dolog tette emlékezetessé a mulatságot. A jelmezbemutatók és játékok után kezdetét vette az eszem-iszom dínom-dánom, melyhez a hozzájárulást köszönjük szépen a szülőknek!

Öröm volt a gyermekeket nézni ezen a nevetéstől hangos délelőttön. Már most várjuk a következőt!

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.