Home » Hírek » Mikulás az óvodában

Mikulás az óvodában

  1. december 6-án óvodánkba is ellátogatott a Mikulás.

Érkezését sok kisgyermek várta izgatottan. A legkisebbektől a nagyobbakig minden csoport Mikulásos versekkel, énekekkel készült, hogy legyen mivel meglepni a Nagyszakállút. A faliújságok is kicsinosodtak: mindenhonnan Mikulások, rénszarvasok leskelődtek. A gyermekek különösen igyekeztek, hogy az Öreg a mindentlátó távcsövén keresztül csak jót láthasson tőlük.

Pénteken reggel aztán tetőfokára hágott az izgalom! Idén a tornateremben rendeztük be a Mikulás szobáját, ahova csoportonként látogattunk át a gyermekekkel. A Télapó a versek, énekek meghallgatása után tömött csomagokkal lepte meg őket, akik szépen megköszönték azokat, és megígérték, hogy jövőre is jól fognak viselkedni.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.