Home » Hírek » Adventi kézműves délután

Adventi kézműves délután

Óvodánkban  november 22-én tartottuk hagyományos adventi kézműves délutánunkat.

Ennek során a gyermekek szüleikkel közösen készíthettek különféle díszeket, melyekkel egy kicsit megelőlegeztük az ünnep hangulatát. Minden csoport más és más alkotásokkal készült: lehetett térbeli képeslapot, rénszarvasos, télapós kártyát, 3 dimenziós valamint zoknihóembert, karácsonyi ajtódíszt készíteni. A legkisebbek gyurmából formáztak fenyőfát, melyet különféle gyöngyökkel díszítettek.

A nagy munka után a szülők jóvoltából finom süteményeket, édességeket és üdítőket fogyasztottak a résztvevők, melyet ez úton is köszönünk!

A délután sikerességét jól mutatja, hogy több régi óvodásunk és szüleik is meglátogattak minket ezen alkalomból. Jövőre is mindenkit szeretettel várunk!

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.