Home » Hírek » Márciusi programok

Márciusi programok

Március 10., szombat Munkanap.
Március 14. szerda, délelőtt Március 15-ig megemlékezés a csoportokban. A magyar zászló és címer napja.

Kérjük, hogy ünneplő ruhában vegyenek részt a gyermekek az ünnepi műsoron (kokárda, sötét szoknya vagy nadrág és fehér blúz vagy ing).

Március 15. csütörtök Nemzeti ünnep, az óvoda zárva.
Március 16. péntek Pihenőnap.
Március 20., kedd, 09:00-10:30 Pedagógiai nyílt nap a Zsebibaba csoportban.
Március 22. csütörtök, délelőtt A Víz világnapja. Vízzel kapcsolatos játékos tevékenységek a csoportokban.
Március 22., csütörtök, 09:00-10:30 Pedagógiai nyílt nap a Micimackó csoportban.
Március 28., szerda, 09:00-11:00 Nyuszi-buli. Kézműves délelőtt a szülőkkel közösen.

2 Responses so far.

1. miskolci zsuzsa szerint:

Tisztelt Vezetőség!
    A pedagógiai nyílt napokon van lehetőség megtekinteni az óvódát leendő ovisoknak?
    Köszönettel,
    Miskolci Zsuzsa

• maci szerint:

Tisztelt Miskolci Zsuzsa!

A leendő óvodások szülei számára április 11-én és 12-én, 17 órai kezdettel tartunk tájékoztatást, melyen megismerhetik óvodánkat. Kérem, hogy a tájékoztatóra gyermekét ne hozza magával.
      Szeretettel várjuk!

Üdvözlettel: Frankovics-László Éva tagóvoda-vezető