Home » Egyéb » Szemlő-hegyi-barlangba látogatott a Delfin csoport

Szemlő-hegyi-barlangba látogatott a Delfin csoport

2020. január 9-én a Szemlő -hegyi-barlangba jártunk. A barlangtúra előtt a vetítőteremben 3D filmet néztünk meg a barlangok kialakulásáról. A túravezetőnk István kedvesen fogadott minket. Elmondta a barlanglátogatás rendjét. „Nem szabad a falhoz nyúlni!” Megtudtuk, hogyan keletkeztek a mészkőhegységek és a felszín alatt lévő járatok. Óvodásaink nagy figyelemmel hallgatták Istvánt. Természetesen nem maradt el a játék sem. A bejárat mellet kipróbálhattuk hogyan lehet menni a járatokban, és különböző kötélcsomókat tekinthettük meg. A legbátrabbak a kötélmászást is kipróbálhatták.

Szemlő-hegyi barlang_001_2020

Szemlő-hegyi barlang_002_2020

Szemlő-hegyi barlang_003_2020

Szemlő-hegyi barlang_004_2020

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.