Home » Egyéb » Szüreti mulatság

Szüreti mulatság

„Szüretelnek, énekelnek,

láttál-e már ennél szebbet?

Dió, rigó, mogyoró,

musttal teli kiskancsó,

Sose láttam szebbet…”

 

Évek óta kedvelt hagyomány a szüreti mulatság. Idén is megrendezésre került 2019. szeptember 27-én délután. A Nádasdy Kálmán Művészeti és Általános Iskola 2 osztályosai műsort adtak. Ezt követően mi is énekeltünk a szülőknek. Ezután a várva várt darálás, préselés következett, ahol mindenki kivette a részét a munkából. Gyermekek és szüleik finom falatokat és édes mustot kóstolhattak. Nem maradhatott el a tombolasorsolás és a zsákbamacska sem. A délután további részében a gesztenyével való célba dobás tette még mozgalmasabbá ezt a szép napot. A mulatság idén is rendkívül tartalmasra sikerült.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.