Home » Egyéb » Duatlon

Duatlon

2019. május 18.

Idén sem maradt el a már hagyománnyá vált – Óvodák Közötti duatlon. Az idő kegyeibe fogadott minket. Szikrázó napsütésben mérhették össze erejüket a gyerekek. Futás, biciklizés, végül futás zárta a távot. Rendőri, polgárőri felvezetés, orvosi felügyelet mellett biztonságban tudhatták a szülők a versenyző óvodásokat.

Lányok közül Kiss Kata, fiúk közül Fábián Bálint, Erős Tamás és Skerlecz Erik képviselte óvodánkat. Skerlecz Erik futamában az igen előkelő második helyezést érte el. Szeretettel gratulálunk eredményéhez.

Minden óvoda kapott ajándékba sportszereket, játékokat.

Köszönjük a szülőknek a támogató részvételt, gyerekeknek pedig a lelkes versenyzést!

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.