Home » Egyéb » Látogatás a budafoki piacon

Látogatás a budafoki piacon

Április 1-én a gyerekekkel elsétáltunk a Budafoki Szomszédok Piacára. Megcsodáltuk a bőséges, színes zöldség és gyümölcs kínálatot. A gyerekek megismerhették, gyakorolhatták a vásárlás szabályait, mivel ők választhattak a zöldségek közül.

Megismerkedtünk olyan terményekkel (újburgonya, jégcsap retek, hónapos retek, karalábé, újhagyma), amelyekkel ritkábban találkoznak. A hét többi napján mi is berendeztük a csoportszobában a saját piacunkat, ahol valódi zöldségek voltak a ládákban, és kosárral lehetett elvinni a kiválasztott, megnevezett árut.

Sétánkat a közeli játszótéren fejeztük be, ahol a gyerekek felszabadultan futkároztak, hintáztak, és mászókáztak.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.