Home » Egyéb » Farsang az Oviban

Farsang az Oviban

A gyerekek izgatottan érkeztek az óvodába. Ötletes jelmezekbe öltöztek, bemutatkoztak egymásnak. Verset mondtak, énekeltek. A vidámságot, jókedvet, az önfeledt szórakozást fokozták a különböző versenyjátékok, ahol a legkisebbek is megmérették magukat. Volt széköltöztetés, szörpivó verseny, seprűs tánc. Sokat táncoltak, vonatoztak. A két csoport közösen is körbetáncolta az óvodát, a jelenlévő – szintén jelmezbe öltözött felnőttekkel együtt. Legvégül pedig hangszerekkel, hangoskodással próbálták visszakergetni a telet Tél országba – ami a jelek szerint remekül sikerült.

 A farsang előzményeként a Delfin csoportban szerdán pizsama partit tartottak. A pizsamába öltözött gyerekek és felnőttek párnacsatáztak, esti mesét hallgattak és különféle játékokkal próbálták „ébren tartani„ magukat.

Farsang 01_2019

Farsang 02_2019

Farsang 03_2019

Farsang 04_2019

Farsang 05_2019

Farsang 06_2019

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.