Home » Egyéb » Tűzoltós foglalkozás a Camponában

Tűzoltós foglalkozás a Camponában

2018. október 24-én a Campona Bevásárlóközpontban jártunk, ahol „tűzoltós” foglalkozáson vettünk részt.

Már nagyon vártuk ezt a napot, hiszen ki ne szeretne egy igazi „tűzoltó bácsival” beszélgetni vagy a játszóházban bolondozni? A program nem okozott csalódást, hiszen a kerületi tűzoltóság parancsnoka a foglalkozás keretében beöltöztette a csoportok legmagasabb gyermekét tűzoltónak. Lépésről lépésre láthattuk, hogy milyen sok részből áll a tűzoltó-egyenruha, melyet nem is olyan könnyű felvenni kettő perc alatt – ugyanis ennyi áll a tűzoltók rendelkezésére, ha tűzesethez hívják őket. A gyerekek élvezték, ahogyan egyik barátjuk átváltozik tűzoltóvá, akinek egyébként nagyon jól állt az egyenruha.

Ezután következett a várva várt játszóház, ami a gyerekek számára paradicsomnak számít. A sok ugrabugrálás, csúszdázás után felfrissülést jelentett az alma és a víz. Élményekkel telve tértünk vissza az óvodába.

Tűzoltósági program01_2018

Tűzoltósági program02_2018

Tűzoltósági program03_2018

 

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.