Home » Egyéb » Szüreti Mulatság

Szüreti Mulatság

2018. szeptember 14-én délután hangulatos és látványos rendezvényünk volt. A hagyományainkat követve színvonalas műsorral készültek a Nádasdy Kálmán Művészeti és Általános iskola 3. osztályosai. Ezt követően mi is énekeltünk, verseltünk a szülőknek.

A látvány darálás és préselés munkájából minden kicsi és nagy óvodás kivette a részét. A jól végzett munka jutalmául, finom falatokat és édes mustot kóstolhattak a gyerekek és a szülők is. Játékos sport feladatokkal és tombolasorsolással tettük még emlékezetesebbé ezt a napot.

Ugyanezen a napon, már délelőtt is a játéké volt, mert mi is csatlakoztunk programjainkkal a Játék világnapjához.

Sport és játék 1_2018

Sport és játék 2_2018

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.