Home » Beszámolók » Látogatás a kerületi rendőrségen

Látogatás a kerületi rendőrségen

2016. október 12-én óvodánk is részt vett a kerületi rendőrkapitányságon rendezett nyílt napon. A rossz idő ellenére nagy izgalommal indultunk el. Sok élményben volt részünk. Bemehettünk a fogdába, megnézhettük hogyan készülnek az ujjlenyomatok. Néhány gyereknek tenyérnyomatot is készítettek. Az újraélesztés technikáját egy embernagyságú bábun mutatták be, és pár gyermek kezét és fejét is bekötözték a mentősök. Felpróbálhatták az ovisok a rohamsisakokat is, és együtt próbáltak betörést “elkövetni” a rendőr bácsikkal. Várakozási időben agyagból kézműveskedhettünk. A látogatás végén mindenki kapott ajándékba nyakba akasztható tollat. Köszönjük a lehetőséget!

rendor1             rendor2

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.