Home » Beszámolók » Adventi kézműves

Adventi kézműves

2015. november 26-án (csütörtökön) az adventi készülődésre nagy izgalommal készült gyerek, felnőtt egyaránt. Ahogy érkeztek a szülők, mentek be a gyerekekkel barkácsolni az udvarról. Halk karácsonyi zene, karácsonyi illatok és sok finomság fogadta a betérőket. Mindenki ragasztott, vágott, díszített, festett. Készültek a díszek: 3 királyok, fűzött karácsonyit hópihék, szegfűszeges narancsok, asztali díszek, mini toboz-karácsonyfák, képeslapok, angyalkák, rénszarvasok stb…Több gyermeknek eljött az iskolás testvére is, akik szintén nagy kedvvel szorgoskodtak. Mindenki büszkén és elégedetten vitte haza az elkészített szépségeket.

Adventi készülődés a Ficánka Tagóvodában

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.