Home » Hírek » “Billegünk, ballagunk…”

“Billegünk, ballagunk…”

Elballagtunk a Napvirág csoportból.

faültetésMinden másképp és más időben, mint ahogy megszoktuk.

Tartottunk tőle hogy biztos jó lesz így?

Az utolsó teljes létszámú napra felvettük a saját készítésű pólóinkat ezzel is erősítve, hogy Mi összetartozunk. Délelőtt sokat játszottunk, felelevenítettük milyen volt, amikor először jöttek a gyerekek óvodába. Meglepően sokan emlékeztek rá. Volt, aki sokat sírt vagy lefeküdt a szőnyegre és tovább aludt vagy olyan könnyen vette az első napokat mintha mindig idejárt volna.

 Nagy lelkesedéssel elültettünk egy kis hársfát is a játszóudvarunkon.

Mintegy szimbolizálva a jelent és a jövőt. Bízunk benne, hogy időnként visszakukucskálnak a gyerekek és rácsodálkoznak milyen sokat nőtt.    faültetőA délutáni ünnepség nagyszerűen sikerült. Itt voltak a gyerekek számára fontos emberek. Átérezték, hogy „ez a nap más, mint a többi”, búcsú a szeretett emberektől, megszokott, helytől, tárgyaktól.

Köszönjük a sok támogatást, segítséget, megértést az elmúlt évhez.

Kívánunk sok sikert, örömöt!

Mi is búcsúzunk Tőletek Napvirág csoport Amy ,Erika és Bea néni!

A képek közzétételét a szülők engedélyezték.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.