Home » Hírek » Tájékoztató

Tájékoztató

FB_IMG_1584217498144 Tisztelt Szülők!

Márciusban lehetőségük volt arra, hogy  szülői nyilatkozat kitöltésével előre jelezzék felénk gyermekük hiányzásának várható időtartamát, ezáltal a vezető engedélyezésével igazolt távollétként regisztráltuk. A szülők többsége “Kormányrendelet végéig” meghatározással kérte a távollét igazolását. Voltak, akiknek nem állt módjukban, hogy  előre  meghatározzák. a távolmaradás dátumát, ezért kérjük kísérjék figyelemmel meddig érvényes a kérelmük.Aki szeretné a nyilatkozatot határozatlan időre módosítani a honlapról letöltött nyilatkozat  email-ben  történő elküldésével ezt megteheti. Természetesen a vezetőség folyamatosan figyelemmel kíséri a rendeleteket, rendelkezéseket és amennyiben az óvoda nyitva tartásában  vagy az Önök munkarendjében változás következik be, a leadott nyilatkozat tartalmától függetlenül a gyermekek étkezésének visszarendelésére van lehetőség.  A gyermekek étkezésének megrendelése,  hetente -telefonos bejelentés alapján- történik , ezért  aki a folyamatos meghosszabbítási lehetőséggel élt, illetve a gyermeke részére ügyeletet igényelt,  annak minden héten szerdán 12 óráig  jeleznie kell a következő hétre vonatkozó igényét. A kellemetlenségek elkerülése érdekében kérjük – a jelölt időpontig-szíveskedjen felhívni a tagóvoda vezetőt illetve az óvodatitkárt a következő telefonszámon: 06-1-207-1130 illetve a 06-20-3749007. Tekintettel arra, hogy a gyermekek étkezésének lemondása/megrendelése hetente egy alkalommal lehetséges, fontos, hogy időben jelzést kapjunk! 

Kedves  Szülők!

Tudjuk, hogy emberpróbáló időszak ez felnőttnek, gyermeknek egyaránt, de bízzunk benne, hogy hamarosan  visszatérhetnek a megszokott hétköznapok és kis óvodásainkat fogadni tudjuk, addig is segítségüket, megértésüket köszönjük és kívánunk mindenkinek jó egészséget!

 

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.