Home » Hírek » “Vidám Vándorok”

“Vidám Vándorok”

vidámKedves ismerősök látogattak el óvodánkba január 28.- án és nevükhöz méltóan – Vidám Vándorok- nevetőssé varázsolták gyermekeink délelőttjét, ezen a borongós,  esős téli napon. Többször élvezhettük már különleges technikai megoldásokat tartalmazó előadásukat, ahol varázsigére nyílik a mesekönyv és ha a mesehős bajba kerül a gyerekek ötletei, tanácsai alapján változtatható a cselekmény. Mindez vidám muzsikával, dallal kísérve. Az óriás kivetítőn ezúttal “zeneországba” kalauzolták el óvodásainkat, ahol a gonosz boszorkány varázslatának megtörésében közös énekléssel, zenéléssel, az összetört hangszerek darabjainak megkeresésével segítették a főhőst:Bendegúzt, a hangszerkészítő mestert.

vidám1A fordulatos történetet feszült figyelemmel kísérték a gyerekek és többször is beleavatkoztak az eseményekbe. Ennek köszönhetően természetesen győzött a jó és nem maradhatott el a jutalom se: a királylány keze és a hét országra szóló lakodalom. Nagyon gyorsan repült az idő és bizony kicsit szomorúan vettük tudomásul, hogy el kell köszönnünk vendégeinktől, de ígéretet kaptunk, hogy máskor is ellátogatnak hozzánk. Nagy tapssal köszöntük meg előadásukat.

T.Zs.

A képek közzétételét a szülők engedélyezték.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.