Home » Egyéb » “HÍvogat az iskola…”

“HÍvogat az iskola…”

boy-160168_640Soha nem várjuk igazán, de mégis amikor elérkezik mindannyian örömmel vegyes szomorúsággal készülődünk nagycsoportosaink ballagására. Így volt ez ebben az évben is: május 24.-én. Szomorúak voltunk kicsit, hiszen el kell engednünk gyermekeinket, ugyanakkor boldogsággal és büszkeséggel tölt el bennünket, hogy milyen talpraesett nagy óvodássá váltak Ők. Régi emlékek elevenedtek fel bennünk, felidéződtek a kedves történések és ha volt is olyan ami nem volt igazán kellemes élmény, most hirtelen megszépült, elfelejtődött.

Ünneplő ruhában, kissé megilletődve köszöntek el nagycsoportosaink óvodájuktól, óvónéniktől, dajkáktól és pajtásaiktól egy kedves kis műsor keretében. Miután ismét tanúbizonyságát adták annak, hogy milyen ügyesek és okosak lettek az elmúlt három év során amit szüleik, szeretteik nagy tapssal jutalmaztak. Ezután következhetett a vidám ünnepi uzsonna, ami mi más lehetett volna, mint  finom csokitorta és szörp. Sok nevetéssel, vidám beszélgetéssel zárult ez a szép, emlékezetes nap.

Kedves Pipacs csoportosok, Tulipán csoportosok nagyon sikeres iskolakezdést kívánunk!

T.Zs.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.