Home » Egyéb » Nyári megújulás

Nyári megújulás

A nyári időszak az óvoda életében nem csak a vakáció, a pihenés, hanem a megújulás időszaka is egyben. Ekkor kerülnek felújításra az óvodák, a csoportszobák és egyéb helyiségek.

Az Árnyas kert óvoda idén nyáron hatalmas átalakuláson esett át, ugyanis szeptemberben egy teljesen felújított udvar várta az új és régi óvodásokat egyaránt. Nem is győztek csodálkozni az újdonságok láttán: csodás új gumilap borítás mellett műfüves területekkel is gyarapodott az óvoda, új tányérhintát is kaptak a gyerekek, de a legnagyobb örömet az új biciklipálya szerezte a gyerkőcöknek, amelyen folyamatos a motoros forgalom délelőtt és délután egyaránt.

Néhány idézet óvodásainktól az új udvarral kapcsolatosan:

“Nagyon menő lett!”

“Jó, hogy lehet körbe motorozni meg rollerezni az udvaron.”

“A tányérhinta a kedvencem, annyira jó, hogy lett!”

Ezen kívül a csoportszobák és egyébhelyiségek is újra lettek festve, a Sárga Méhecske csoport alapítványi pénzből csodaszép új székeket kapott, a Zöld béka csoportba pedig klímaberendezés került.